HT Heiztechnik

LISTA

Програма IQ Energy

Програма IQ energy призначена для підтримки проектів, метою яких є підвищення енергоефективності житлових помешкань – одноквартирних будинків (садибних та котеджних будинків) та квартир у багатоквартирних будинках.

Проект реалізується з використанням виключно матеріалів та обладнання, включених до Каталогу Технологій. Каталог укладено та регулярно актуалізується групою підтримки програми IQ energy. Каталог доступний в режимі онлайн за посиланням www.iqenergy.org.ua/technologies. Позичальники програми IQ energy повинні вибрати матеріали та /або устаткування для своїх проектів у Каталозі і оформити свій вибір шляхом створення Сертифікату відповідності. Цей Сертифікат зберігається в електронному вигляді та є обов’язковим для надання заявки на отримання гранту за програмою IQ energy. Сертифікат також за потреби може бути відтворений позичальником пізніше за його унікальним ідентифікаційним номером

 
 

Деякі з прикладів відшкодувань, які вже виплачені нашим клієнтам, що скористалися програмою IQ Energy:

Назва товарів в рахунку Вартість товару без першого внеску (-10%) Сума відшкодування

Holz Plus 22

HT Delta HE 25/6
 46 912 грн  486,13 євро
Holz Plus 17  30 212 грн  318,25 євро
Hit Pellet Duo 35 79 366 грн  881,38 євро
HT ONE 15  118 118 грн  987 євро
Q Plus DR 20 47 123 грн 537,23 євро
 

Наші котли для програми:

 


ONE

ONE

Пелетний котел 5-го класу

Котел ONE це найновіший пелетний котел компанії HEIZTECHNIK. Він характеризується компактною, сучасною естетичною конструкцією, що забезпечує компактні розміри і просте управління. ONE 8 кВт належить до найменших сертифікованих котлів.

Читати далі...


ONE_BASIC

ONE BASIC

Пелетний котел 5-го класу

Котел ONE BASIC належить до останньої серії пелетних котлів компанії HEIZTECHNIK. Обладнання характеризується компактною, сучасною конструкцією, що забезпечує компактні розміри. ONE BASIC 8 кВт належить до найменших сертифікованих котлів.

Читати далі...


HT DasPell

HT DasPell GL 12 - 60 кВт

Пелетний котел 5-го класу

HT DasPell GL це сучасний котел, конструкція якого заснована на основі теплообмінника Heiztechnik з високою ефективністю теплообміну, виконаної у вигляді окремої колони нагріву.

Читати далі...


Q Pellet GL

Q Pellet GL 12 - 30 кВт

Пелетний котел 5-го класу

Q Pellet GL це сучасний котел, конструкція якого заснована на основі теплообмінника Heiztechnik з високою ефективністю теплообміну, виконаної у вигляді окремої колони нагріву.

Читати далі...


HT DasPell

HT DasPell BOX GL 12 - 20 кВт

Пелетний котел 5-го класу

HT DasPell BOX GL це сучасний котел, конструкція якого заснована на основі теплообмінника Heiztechnik з високою ефективністю теплообміну, виконаної у вигляді окремої колони нагріву.

Читати далі...


HT DasPell LuxGL 12 - 20 кВт

Пелетний котел 5-го класу

HT Daspell LuxGL це новий котел серії GreenLine. Пристрій має сучасний зовнішній вигляд і багате оснащення. Управління роботою котла і управління опалювальною системою об'єкта здійснюється через кольоровий сенсорний дисплей.

Читати далі...

Hit Pellt Duo 15 - 70 кВт

Пелетний котел 5-го класу

Hit Pellt Duo це є пелетні котли, конструкція якого основана на базі горизонтального теплообмінника Heiztechnik. Теплообмінник характеризується високою ефективністю теплообміну.

Читати далі...


Q_EKO_DUO

Q EKO GL 15 - 69 кВт

Котел з автоподачею5-го класу для спалювання вугілля

Q EKO GL це сучасний котел, конструкція якого заснована на основі теплообмінника Heiztechnik з високою ефективністю теплообміну, виконаний у вигляді горизоньальної колони нагріву.

Читати далі...


HT EKO GL

HT EKO GL 15 - 40 кВт

Котел з автоподачею5-го класу для спалювання вугілля

Котел HT EKO GL є вдосконаленою версією котла Q EKO GL. Котел характеризується сучасним зовнішнім виглядом. Автоматика управління вбудована в корпус котла.

Читати далі...