HT Heiztechnik

 

FLAT/FLAT BASIC

Пелетний котел 5-го класу

Пелетний котел FLAT належить до групи компактних котлів. Характеризується багатою комплектацією. Погодозалежна автоматика з Lambda зондом та алгоритмом HT-Logic III забезпечує легке та просте керування. Він оснащений пальником з автоматичним очищенням, автоматичною системою очищення теплобмінника, гідравлічним модулем та групою безпеки.

Конструкція котла заснована на вертикальному теплообміннику з автоматичним очищенням. Пальник з самоочищенням, який оснащено керамічним теном, фотоелементом та термозахистом. Котел обладнаний витяжним вентилятором, який забезпечує процес горіння та покращує тягу димаря.

Керування системою опалення та котлом відбувається за допомогою 5" сенсорного дисплея. HT-tronic 900 Touch керує 4 насосами та сервоприводом клапана. Керування може бути розширене шляхом підключення додаткових модулів. Контролер працює з панелю віддаленого керування, 2 термостатами та інтернет модулем.

Працює в стандартні IPELLR - оптимізація процесу згоряння з модулем HT-Tronic Lambda. Система оптимізації з зондом гарантує найвищу якість горіння.

Котел обладнаний гідравлічним модулем, який складається з: клапана змішування з приводом, насосом клапана, насосами ГВП та групою безпеки з розширювальним баком, запобіжним клапаном та манометром. Котел оснащений насосом для захисту повернення по датчику температури. Адаптований для монтажу у закритій системі відповідно до правил.

Конструкція забезпечує легкий і простий монтаж, гідравлічне підключення може бути догори або до тилу, димар може бути направлений догори, до тилу або в право котла.

 

FLAT/FLAT BASIC - Основні розміри і технічні характеристики
Потужність номінальна кВт 8 11
Діапазон потужності кВт 2,4-8 3,6-11
Макс. робоча температура oC 85 85
Водяний об'єм л 33 33
Максимальний робочий тиск бар 2 2
Мін. тяга димаря Па 10 12
Підключення до інсталяції " 1 1
Підключення димаря (внутр.) мм 120 120
Маса котла кг 236/221 236/221
Об'єм бункера dm3 70 70
Ширина корпусу см 115 115
Глибина корпусу см 37 37
Висота корпусу см 125 125
Висота до центру димаря (тил) см 113 113
Висота патрубків підключення см 114 114
Автоматика HT-tronic® 900 Touch

Розширена автоматика HT-tronic® 900 Touch дозволяє інтуїтивне управління котлом та інсталяцією ЦО.

Читати далі...

Тен Насос котла Насос ЦО Насос ГВП Насос змішувального клапана Змішувальний клапан Управління погодне Термостат Термостат HT LOGIC II Тривога Кольоровий дисплей - dotykowy Модуль www


Модулі розширення автоматики
HT-tronic MZ-2 Насос змішувального клапана Насос змішувального клапана Змішувальний клапан Змішувальний клапан Управління погодне Термостат Термостат
HT-tronic Connect Інтернет-модуль
ЗАВАНТАЖЕННЯ


Керівництво по експлуатації

Буклет / Прайс

Декларація відповідності

Свідоцтво 5 класу

EcoDesign