HT Heiztechnik

КОТЛИ З АВТОМАТИЧНОЮ ПОДАЧЕЮ ДЛЯ СПАЛЮВАННЯ ПЕЛЕТИ

 

 

Hit Pellt Duo

Автоматичні котли для спалювання пелети

Hit Pellt Duo це є пелетні котли, конструкція якого основана на базі горизонтального теплообмінника Heiztechnik. Теплообмінник характеризується високою ефективністю теплообміну.

Читати далі...

 

HT DasPell

Автоматичні котли для спалювання пелети

HT DasPell це є пелетні котли, конструкція якого основана на базі горизонтального теплообмінника Heiztechnik. Теплообмінник характеризується високою ефективністю теплообміну.

Читати далі...

Q Bio

Котли з подачею палива для спалювання біомаси

Q BIO є автоматичним котлом, конструкція якого заснована на базі горизонтального теплообмінника Heiztechnik з високою ефективністю теплообміну. Котел оснащений лотковим пальником з вбудованим шнеком подачі палива і системою пожежогасіння.

Читати далі...

Q Bio Duo

Котли з подачею палива для спалювання біомаси та резервною топкою

Q BIO DUO є котлом, конструкція якого заснована на котлі Q BIO. Шляхом зміни конструкції котла, став можливий монтаж, топкового горизонтального водонаповненого теплообмінника, який може виконувати функцію ручної топки.

Читати далі...

 

HT DasPell ZB

Автоматичний комплект для спалювання біомаси

HT DasPell ZB це котел, конструкція якого заснована на базі теплообмінника котла HT DasPell. Автоматичний комплект спалювання біомаси складається з пальника, автоматики, шнека і бункера, оснащеного системою перемішування палива.

Читати далі...