ШАНОВНІ КЛІЄНТИ! ОСТЕРІГАЙТЕСЬ!!!

 ТОВ "Хейцтехнік", яке є єдиним офіційним імпортером Heiztechnik на території України, вважає своїм обов'язком, повідомити про те, що на ринку України, є продукція торгової марки "Heiztechnik", яка:
- Не є офіційною, тобто "сіра" продукція - КОНТРАФАКТ;
- Ввозиться нелегально в обхід законодавства;
- Не підлягає
жодній гарантії, яку регламентує виробник;
- Не працює коректно, так як продукція призначена для ринків інших країн;
- На програмному рівні піддається втручанню непрофесіоналів, які кустарним методом намагаються їх адаптувати до нашого ринку.

 ХОЧЕМО ПОПЕРЕДИТИ ВАС ПРО ТЕ, ЩО КУПУЮЧИ "КОНТРАФАКТНУ" ПРОДУКЦІЮ ТОРГОВОЇ МАРКИ "HEIZTECHNIK", ВИ НЕ ОТРИМУЄТЕ:

- Інструкції котла, інструкція автоматики, інструкція пальника  українською мовою та сервісної книжки;

- УКРАЇНІЗОВАНОЇ автоматики*;

- Якісну роботу пристрою і справжнє задоволення від щоденного використання;

- Гарантійне обслуговування 50/60 місяців, яке регламентує завод виробник;

- У разі виявлення браку протягом гарантійного терміну, Ви не зможете повернути або обміняти придбаний товар торгової марки "Heiztechnik", хоча все - це гарантується при покупці офіційного пристрою торгової марки "Heiztechnik"!

 

Ми хочемо, щоб Ви не відчували себе обдуреними, рекомендуємо купувати продукцію торгової марки "Heiztechnik" у нас, так як ми є єдиним офіційним імпортером компанії Heiztechnik на території України. Купуючи продукцію торгової марки "Heiztechnik" у нас або у наших офіційних партнерів список, яких ви можете дізнатися у нас, можете бути впевненими, що купуєте справжній товар, відповідної якості, тому що всі моделі торгової марки "Heiztechnik" сертифіковані, а так само забезпечені офіційною гарантією 50/60 місяців, від заводу виробника.

 

Багато продавців контрафакту вводять в оману покупців, обіцяючи їм гарантійне обслуговування від себе, як показує практика в більшості випадків - це просто слова!