Найкраща цінова пропозиція серед пелетників на ринку України.

 

Hit Pellet

 

Найкомпактніше рішення серед пелетних котлів.

 

DasPell SLIM

 

Матеріали найвищої якості, екологічне спалювання пелети.

 

PellHard +

 

Прем'єра відбулася

Наша компанія вдячна всім відвідувачам нашого стенду за зацікавленість до нашої продукції, надіємось новинка в нашій лінійці продукції займе достойне місце серед пелетних котлів на ринку. Хто не встиг або не мав можливості відвідати та ознайомитися перейдіть на сторінку HT One.

Збільшення компенсації по програмі IQ Energy до 35%

Європейський банк реконструкції і розвитку більш ніж у два рази збільшив розмір компенсації за програмою IQ energy, яка спрямована на модернізацію і утеплення житла. При цьому максимальна сума гранту, яка є доступною одній фізособі, залишилася незмінною і становить 3000 євро. Під час прес-конференції Шевкі Аджунер, директор ЄБРР в Україні, нагадав про цілі програми IQ energy: «Своїм рішенням – збільшити розмір гранту до 35%

Детальніше

від загальної суми кредиту – ми прагнемо не лише допомогти мешканцям України утеплити і модернізувати своє житло, але і, що набагато важливіше в довгостроковій перспективі, свідомо переходити до раціонального споживання енергоресурсів через використання сучасних енергоефективних технологій». Компенсація буде виплачуватися протягом 3-5 тижнів після підтвердження електронної заявки. Її можна буде отримати не лише на основне обладнання, але і на супутні товари, а також вартість монтажних робіт, якщо вони були придбані в кредит від банків-партнерів програми, разом з основним обладнанням. Договори про співпрацю за програмою IQ energy підписані з Райффайзен Банком Аваль, УкрСиббанком і ОТП Банком. Компенсацію можна отримати і при придбанні товарів за допомогою кредитних карт за рахунок кредитних коштів від Райффайзен Банку Аваль або ОТП Банку. Керівник програми IQ energy Оксана Булгакова презентувала нову категорію, на яку можна буде отримати компенсацію при модернізації житла, – рекуператори: «Ми очікуємо, що нові умови і розширення каталогу технологій дозволять українцям модернізувати свої будинки якісними матеріалами, які відповідають європейським стандартам, і сприятимуть мінімізації втрат тепла в житловому секторі та підвищенню рівня комфорту». Нові умови діють для товарів, куплених в кредит від банків-партнерів, починаючи з 11.07.17. Більш детально про те як отримати 35% компенсації на утеплення житла, читайте в оновлених Правилах та Умовах. 

Heiztechnik по програмі IQ Energy

Heiztechnik в EURO TOP TEN

Наші котли, включені в список TOPTEN найбільш енергоефективних та екологічно чистих котлів на твердому паливі 2016-го року в категорії "Котли з автоматичним завантаженням на твердому біопаливі".

НОВИНКА

Наш модельний ряд розширився автоматичним котлом HitPellet для спалювання пелети з надзвичайно демократичною ціною. 

 

Безкоштовний запуск та гарантійний облік

Безкоштовна послуга (для клієнта) з введення котла в експлуатацію (від 7 до 75 кВт) включає:

  • відповідність параметрів вимогам виробника
  • перевірка правильності монтажу
  • перевірка електричних підключень
  • перевірка систем захисту котла
  • перевірка правильного функціонування припливної та витяжної вентиляцій
  • перевірка правильного функціонування димоходу
  • виконується включення і приведення в дію котла
  • зміна налаштувань автоматики для якісної роботи
  • заповнюється сервісна книжка та проводиться обов'язковий інструктаж споживача з питань безпечної та правильної експлуатації опалювального обладнання.
Про ТОВ Хейцтехнік

Основним видом нашої діяльності, являється постачання твердопаливних котлів на територію України. Завдяки кваліфікованому підходу та якісній продукції, ми знайшли постійних споживачів у всіх регіонах України. Ми пропонуємо найбільшу лінійку котлів на твердому паливі, побутової та промислової групи, потужністю від 7 до 7 МВт різних модифікацій.

Наш напрямок діяльності полягає в проваджені альтернативних джерел енергії. Heiztechnik - один з провідних виробників твердопаливних котлів у Польщі. Завдяки аналізу потреб даного сигменту ринку та новітнім розробкам, нам вдалося поєднати помірну ціну та високі стандарти якості нашої продукції. Детальніше

Значне подорожчання газу та удосконалення конструкцій відновили зацікавленість до забутого виду опалювального обладнання – котли на тверде паливо. Сьогодні ККД твердопаливних котлів наблизилось до рівня газових котлів, обладнання має регулятори температури, відповідні системи безпеки. Експлуатація та обслуговування котлів на тверде паливо є простою та доступною звичайному користувачеві.

Твердопаливний котел може застосовуватися як незалежне джерело тепла або в якості резервного.

Котли на твердому паливі, польського виробника Heiztechnik, дозволяють вирішити проблему опалення та гарячого водопостачання підприємств, громадських закладів та житлових будинків. Це сучасне обладнання, з найбільшим асортиментом продукції та діапазоном потужності. На сьогоднішній день існують дуже багато різновидів твердопаливних котлів, та різними принципами роботи. В одних відбувається пряме спалювання, як у звичайній мурованій печі, в інших – паливо тліє, а згоряє вже сам газ, що виділяється під час горіння деревини. Їх ще називають піролізними або газогенераторними.

Наша продукція відноситься до котлів звичайного горіння, але з вторинною системою допалювання газів. Що ж таке вторинна система? При згоранні палива виділяється газ, який частково згорає та дає тепло, а частково, за нестачі кисню, прямує в димохід. В конструкції котла Heiztechnik передбачено додаткові повітряні форсунки для подавання гарячого кисню в верхню камеру топки, які забезпечують допалення частинок газу та додатковие отримання тепла. Така конструкція є найбільш наближена до принципу роботи піролізних котлів. До незручності піролізних котлів можна віднести необхідність електроживлення, більш високу в порівнянні з традиційними твердопаливними котлами ціну та спалювання конкретного виду палива, тобто сухої деревини з максимальною вологістю до 20%. Наша продукція вирізняється великим різновидом палива, яке можна використати в котлі для горіння, тобто кам'яне вугілля, буре вугілля, дерево, дров’яна тирса, тріски, пресовані брикети, торф, пелети, солома.

Важливою складовою твердопаливних котлів є теплообмінник. Теплообмінник - пристрій, в якому здійснюється теплообмін між двома або декількома теплоносіями. Конструкція теплообмінника в котлах Heiztechnik, сконструйована у вигляді горизонтальних колон не з’єднаних між собою та водяного плаща навколо топки. Така будова теплообмінника, дає змогу ефективно відбирати тепло з вогню та утворює завихрення і зниження швидкості газів, що сповільнює їх вихід у димохід та дозволяє по максимуму використати їх теплову енергію. Завдяки конструкції котла, досягнуто високий ККД до 90% (в залежності від виду та якості палива), що дає змогу ефективного використання , а також тривалий термін експлуатації котла, що виникає за відсутності внутрішньої корозії, за високотехнологічного процесу виготовлення та використовуваних матеріалів.